KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14576024

nr 1457 6024

Antonio Pujol

(1913-1995), Mexiko

Oljemålning, Stadsmotiv med palmer. Signerad. Olja på duk, 87x70cm, yttermått inklusive ram: 98x81cm

Antonio Pujol, bildkonstnär född 1913, död 1995.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 mars 2022
kl 20:37:56

26/3 13:23:13 1      Vinnande bud

Antonio Pujol

Läs mer om Antonio Pujol